KKK

Üldine

Tellimuse esitamine

Tellimuse saate esitada meie kodulehel või osta soovitud toote meie füüsilises ruumis, Kivila 34 moeateljees. Täpse asukoha leiate Täpse asukoha leiate kontaktide lehelt.

Kuidas klienditoega ühendust võtta

Meie klienditugi räägib inglise, eesti ja vene keelt.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust telefonil +37253312352, e-posti teel info@lastenurk.com või meie Facebook lehe kaudu. Oleme saadaval tööpäeviti kell 10:00-18:00 ja laupäeviti kell 12:00-16:00.

Maksed

Kuidas tellimuse eest tasuda

Tellimuse eest saate tasuda mitmel viisil:

  • Internetipanga kaudu
  • Pangakaardiga
  • Sularahas kättesaamisel
  • PayPal’i kaudu

Kõik kaardimaksed on turvalised — me ei salvesta teie kaardi andmeid ja kõrvalised isikud ei saa teie kaardi andmeid lugeda.

Sularahamaksed

Sularahas makseviisi saad valida, kui plaanid tellimusele ise järgi tulla. Pane tähele, et selliste tellimuste saab järgi tulla ainult 14 päeva jooksul. Kui sa selle aja jooksul oma tellimuse järgi ei tule, võime selle tühistada.

Kui te ei saa mingil põhjusel oma tellimusele 14 päeva jooksul järele tulla, võtke meiega ühendust telefonil +37253312352 või e-posti aadressil info@lastenurk.com ja andke teada, et olete tellitud kauba vastu endiselt huvitatud ja me ei tühista teie tellimuse.

Kohaletoimetamine ja tagastamine

Kohaletoimetamine

Pakume mitmeid tarnevõimalusi:

  1. Itella, Omniva, DPD kindla tasu eest 5. Aeg-ajalt pakume tasuta kohaletoimetamist, mis rakendub kassas automaatselt, või pakume tasuta kohaletoimetamise sooduskoode, mis tuleb käsitsi sisestada.
  2. Järeletulemine on tasuta. Asume Tallinnas, Kivila 34 moeateljees.
Kohaletoimetamise kiirus

Peaaegu kõik meie kaubad on laos olemas, mis tähendab, et saadame teie tellimused kohale kohe pärast kinnituse saamist. Peale saatmist saate oma tellimuse kätte 1-3 päeva jooksul – kiirus sõltub kohaletoimetamise teenusest (Itella, Omniva, DPD).

Hooajaliste esemete kõrval ja kaupadel, mis on saadaval ettetellimiseks on märgitud eeldatavad tarnekuupäevad. Eeldatav tarneaeg on kuupäev, millal kaup lattu saabub. Kui need kaubad on meile kohale toimetatud, jätkame teie tellimuste saatmisega.

Pange tähele, et saatmine pühade ajal ja kampaania perioodidel võib võtta kauem aega.

Millistesse riikidesse me tarnime

Hetkel tellimusi saatmine toimub vaid Eesti piires. Kui soovite tellimust vormistada ja viibite väljaspool Eestit, võtke meiega ühendust aadressil info@lastenurk.com, et saada täpsemat infot saatekulude kohta.

Kuidas kaupa tagastada

Loodame, et jääte tellitud kaupade kvaliteediga rahule. Kui soovite siiski tellimust tagastada, veenduge, et kõik esemed on puhtad, kasutamata, originaalpakendis ja kinnitatud siltidega.