Kasutajatingimused

Need tingimused kehtivad sellele veebisaidile ning meie toodete ja teenustega seotud tehingutele.

1. Sissejuhatus

Lastenurk.com-i esindab Alvotex OÜ (registreerimiskood 12746963, aadress Meeliku 21/1, 13915, Tallinn, Eesti). Järgmised üldtingimused on ette nähtud Lastenurk.com ja ostja vaheliste suhete reguleerimiseks.

Lastenurk.com-iga saate ühendust võtta telefoni +37253312352 või e-posti aadressi info@lastenurk.com kaudu.

2. Registreerimine

2.1 Teil on õigus, kuid mitte kohustuslik registreerida konto meie veebisaidil. Küsime aga tellimisprotsessi käigus teie andmeid, näiteks teie nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi.

2.2 Kui registreerite konto meie veebisaidil, on teil õigus taotleda konto kustutamist.

3. Tellimine

3.1 Lastenurk.com on veebipood ja on avatud ööpäevaringselt. Siiski võime kaupluse hoolduseks sulgeda

3.2 Kõik veebisaidil märgitud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

4. Tellimuse eest tasumine

4.1 Kõik lisatasud, nagu kohaletoimetamise tasu või krediitkaarditasu, arvestatakse väljamakse ajal.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Kui kaup on laos, saadame teie tellimuse 3 päeva jooksul alates makse tegemisest. Kui kaup on otsas või on ettetellimisel, edastatakse kliendile eeldatav kohaletoimetamise ja kohaletoimetamise kuupäev.

5.2 Peate esitama õiged saatmisandmed. Kui kohaletoimetamise andmed on valed või neid ei saa kinnitada, jätab Lastenurk.com endale õiguse selline tellimus tühistada.

5.3 Saadaval on mitu kohaletoimetamise võimalust: ise järeletulek, Omniva, Itella SmartPost, DPD.

5.4 Omniva, Itella SmartPost ja DPD maksavad 5 €, pealevõtt on tasuta.

5.5 Klient vastutab kohaletoimetamise tasu maksmise eest, välja arvatud juhul, kui Lastenurk.com pakub tasuta kohaletoimetamiseks kuponge või korraldab tasuta kohaletoimetamisega seotud kampaaniaid.

6. Tagastamine

6.1 Pakume 14-päevast tühistamispoliitikat. Selle aja jooksul saate meile teada anda, et soovite kauba tagastada, ja saata seda meile tagasi.

6.2 Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis, kahjustamata või kasutamata. Puuduv originaalpakend või puuduvad osad võivad kaasa tuua kauba väärtuse vähenemise. Palun tagastage toode originaalpakendis ja lisage kõik osad täieliku tagasimakse saamiseks.

6.3 Saate kaubad tagastada Omniva, Itella SmartPosti, DPD kaudu või meie füüsilisse poodi toomisega. Pange tähele, et peate tasuma kauba tagastamise kulude eest.