Privaatsuspoliitika

1. Isikuandmete töötlemine

1.1. Andmete eest vastutav töötleja on OÜ Alvotex, registreerimiskood 12746963, aadress Meeliku 21/1, 13915, Tallinn, Eesti.

1.2. Sooritades Lastenurk.com kaudu ostu, palume teilt järgmiseid andmeid:

  • Ees- ja perekonnanimi
  • Aadress (kullerteenuse kasutamisel)
  • Telefoninumber
  • E-posti aadress.

1.3. Isikuandmete kogumine ja töötlemine on vajalik Ostja ja OÜ Alvotex vahelise ostu-müügilepingu täitmiseks ning posti- või kullerteenuse osutamiseks.

2. Kellega me teie andmeid jagame

2.1. OÜ Alvotex edastab Ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele juhtudel, kui edastamine on vajalik posti- või kullerteenuse osutamiseks. Posti- või kullerteenuse pakkujate ja OÜ Alvotex vahel on sõlmitud leping, mis tagab Ostja isikuandmete turvalisuse.
2.2. OÜ Alvotex võib Ostja isikuandmeid ilma Ostja eelneva nõusolekuta kolmandatele isikutele edastada ainult seaduses sätestatud juhtudel ja tingimustel.

3. Kui kaua me teie andmeid säilitame

3.1. Kui isikuandmete kogumise eesmärk on täidetud, kustutame liigsed isikuandmed järgmiselt.

  • Kliendikaardi andmed: 7 aastat pärast andmete kogumist;
  • E-poe kasutajakonto andmed: 7 aastat pärast andmete kogumist;
  • Kustutame Ostja isikuandmed 7 aastat pärast ostu sooritamist.

4. Millised õigused teil on oma andmete üle

4.1. Kliendil on igal ajal õigus pöörduda OÜ Alvotex poole, et tutvuda oma isikuandmetega, uuendada isikuandmeid, lõpetada töötlemine, kustutada andmed ja kasutada muid isikuandmete kaitse üldmäärusest (GDPR) ja isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid õigusi.
4.2. Kliendil on õigus igal ajal oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks tagasi võtta, kuid see ei mõjuta eelnevat isikuandmete töötlemist Ostja nõusolekul.

5. Teie andmete kasutamine turunduslikel eesmärkidel

5.1. Klient saab liituda OÜ Alvotex otseturunduse pakkumistega.
5.2. Otseturunduskanalite hulka kuuluvad e-posti teel saadetud SMS-id ja uudiskirjad.
5.3. Nõusoleku isikuandmete töötlemiseks otseturunduse eesmärgil annab Klient, registreerudes e-poes ostu sooritamisel vabatahtlikult e-poes kasutajaks ning täites e-poe külastamisel nõutud väljad.
5.4. Kliendil on õigus otseturunduse pakkumistest igal ajal keelduda, järgides otseturundusmaterjalides sisalduvaid vajalikke juhiseid.
5.5. Klient võib igal ajal taotleda oma otseturunduse eesmärgil kogutud isikuandmete kustutamist, uuendamist, töötlemise peatamist. Isikuandmete kustutamiseks, uuendamiseks või töötlemise peatamiseks peab Klient saatma e-kirja aadressile info@lastenurk.com.